| Alexandrageorgiana874 a întrebat:

Heii! In urma cu aproape 2 săptămâni am avut contact sexual neprotejat, ieri mi-a venit menstruatia iar astăzi in mod normal aveam o scurgere foarte abundenta, el nu a ejacluat in mine dar menstruatia nu imi vine in aceeasi cantite, credeti ca ma pot astepta la o sarcina?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, posibil sa fie si sarcina, mai ales ca ai avut sex neprotejat in perioada fertila!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca ti-a venit menstruatie nu poti fi grevida.

| Satango a răspuns:

Odată ce ți-a venit menstruația, nu.

| AleexisViol3t a răspuns:

Bineinteles ca nu:
1. Nu a terminat in tine;
2. Ti-a venit menstruatia.

| anonimacwl a răspuns:

Normal ca nu! daca nu a ejaculat si ti-a cenit menstruatia, nu! sanatate!