| anoonim_8387 a întrebat:

Heii TPU :* am o intrebare. poti ramane Gravida pe Cale orala?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu,fiindca nu au spermatozoizii aer in stomac. laughing stiu, glumeam.
Incearca si spune-ne si noua.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e posibil!
Daca ai reusi performanta asta ai intra in Guiness Book, ai fi prima femeie care ar reusi asa ceva!

| AllinaDaniella a răspuns:

Sper ca a fost o intrebare pusa la misto. Daca nu, e grav laughing

| Zom a răspuns:

Cati ani ai?
Presupun ca vreo 10-12...

| pufarina9999 a răspuns:

Inteligenta intrebare.pai ce fetito tu ai vaginul in gura? se rapane gravida numai cand spermatozoizii ajung in vagin.dar cred ca la 12 ani ai tai nu ai cum sa aflii asa ceva

| Stranik a răspuns:

laughing ii amuzanta asta...pana ce nu sunt cunoscute asa cazuri stiintei

| kolateral a răspuns:

Nu ai cum

| anoonim_8387 explică:

Eu vb serios DA sau Nu Daca tu stii ce te costa sa spui =|