| CuteKisses a întrebat:

Heii' TPU, eu locuiesc de un 1 an in Italia si imi place de un baiat din clasa doar ca el este mai mic decat mine cu un 1an radem, glumim impreuna dar credeti ca poate el nu ma place ca sun mai mare sau poate pentru. ca sun romanca? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Jojiza a răspuns:

Daca el vorbeste cu tine si se simte bine in preajma ta nu cred ca are vreo problema in legatura cu nationalitatea ta. Varsta nu mi se pare un impediment, avand in vedere ca sunteti in aceeasi clasa nu prea ai de ce sa-ti faci griji in legatura cu asta. Mai vorbeste cu el si vezi ce rezolvi, te pup:* bafta

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Vezi ca Italienii au o parere mai asa despre noi laughing. Vezi si tu ce e pe parcurs, oricum daca iti place de el ar trebui sa lupti sa fiti impreuna. Uneori sunt semne pe care noi oamenii nu le bagam in seama laughing. Poate ca el a batut apropouri de mult dar tu nu ai observat.Fi tupeista dar pana la un punct(intelegi tu ).

| varcolaccc a răspuns:

Iubirea nu are vârsta si nu tine cont de nationalitate. Nu are cum sa nu ii placa romancele fiindca sunt femeile cele mai frumoase din Europa. laughing Deci bagate pe el happy

| Enanita a răspuns:

Buna!
Parca m-ai descrie pe mine. laughing)
De ce nu te-ar placea? Un an este o diferenta foarte mica de varsta. Mai greu este cu prejudecatile fata de nationalitate. Incearca sa vezi ce crede despre tine, insa nu cred ca ar mai vorbi/glumi cu tine daca iar dispacea faptul ca esti romanca.
Pa-pa!

| MrsBrunetsica a răspuns:

Dragostea nu tine cont de varsta sau de ce nationalitate ai tu! Daca e sa te iubeasca te iubeste indiferent de cum esti

| CuteKisses explică:

Sunt*