| Dexionica01 a întrebat:

Heii TPU, revin cu inca o intrebare. Am o problema cu o fata... Ne.am intalnit la o petrecere si a aparut scanteia... Am schimbat numerele de telefon, fb etc. apoi am inceput sa vorbim... I.am spus ca imi place de ea si ea mi-a spus ca ii place de mine... Dar tutosi nuvrea sa fim impreunastraight face vreo idee thinking Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Adryan17 a răspuns:

Hmm se lasa greu pantera..Continuati comunicarea si incearca sa petreci mult timp cu ea, in oras, la suc. Fi romantic si nu renunta de acum, e prea devreme.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da-i nr de telefon inapoi, nu stii sa respecti niste decizii

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Avand in vedera ca nu ai decat 13 ani nu pot spune ca ai fost matol laughing de fumat fumezi?

| piticelm a răspuns:

Poate mai asteapta, poate vrea sa umbli mai mult dupa ea.Sau..poate nu te place indeajuns de tare, asta nu inseamna ca trebuie sa renunti imediat daca esti un barbat adevarat.