| ColoredDreams a întrebat:

Heii:*! Vreau si eu niste pareri... mie imi place un baiat(cu 2 ani mai mare), el stie, dar nu stiu daca si el ma place. Nu ne vorbim, o singura data am vorbit face to face cu el, desi imi evita privirea si se uita mereu in jos. Intr-o perioada ne salutam, dar acum.nu prea ne mai bagam in seama. El se uita mereu destul de insistent la mine, dar nu zice nimic. Nu stiu daca ori ma place si e prea timid sa-mi zica ori nu ma placethinking P. S: mi-a dat martisor de 1 martie desi abia ne cunosteam.

Funda:*

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Te place, dar e timid. Crede-ma pe mine, ca am fost in situatia lui si stiu ce spun. happy
PS: Nici un baiat nu ofera martisoare fara motiv.

| aliybella a răspuns:

Daca iti evita privirea inseamna ca ii invadezi intimitatea si e timid deci probabil te place dar e prea timid

| Tedi_1921 a răspuns:

Clar e prea timid stiu de la mine asta si eu tot in jos ma uitlaughing mai ales daca se uita si nu zice nimic e clar baga-l tu in seama e mult pana se ataseaza de tine dupa aia nu o sa mai aveti probleme

| AngelLHearT a răspuns:

E prea timid si daca se uita la tine nu mai stie ce sa zica asa ca mai bine deschide tu un subiect ca sa incerci sa il incurajezi dupa putina vorba nu va mai fi asa timid.