| ColoredDreams a întrebat:

Heii:*! Vreau si eu niste pareri... mie imi place un baiat(cu 2 ani mai mare), el stie, dar nu stiu daca si el ma placestraight face. Nu ne vorbim, o singura data am vorbit face to face cu el, desi imi evita privirea si se uita mereu in jos. Intr-o perioada ne salutam, dar acum.nu prea ne mai bagam in seama. El se uita mereu destul de insistent la mine, dar nu zice nimic. Nu stiu daca ori ma place si e prea timid sa-mi zica ori nu ma placethinking P. S: mi-a dat martisor de 1 martie desi abia ne cunosteam.
Funda:*

1 răspuns:
| madyhdmady a răspuns:

Eu zick cai plshe de tine dar ii este rusine... poate pentru ca esti mai mica ca el sau nu stiu...eu asa cred :-p