| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile m-am despartit de iubitul meuu a 5 oara ca de fiecare data cand ne desparteam ne impacam. Doar ca de data asta nu ne-am mai impacat si dupa o zii de cand ne'am despartit imi zice ca euu am strcat relatia cu gelozia mea exagerata. Si el imi spune acum ca ma iubeste da'nu ca la inceput, Eu il iubesc si am fost mereu geloasa pentru ca multe fete se dadeau la el si imi era frica sa nu il pierd. Aj vrea sa ne impacam din nou doar ca imi este frica sa nu zica "nu" si eu sa pic de proasta. App ne'am despartit martiii (saptamana trecuta)

5 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Dupa ce ca tu l-ai inselat mai ai si pretentii si mai esti si geloasa, esti niebunaaaa

| rousz a răspuns:

Buna! gelozia, multi se confrunta cu ea, incearca sa o stapanesti caci poate s-a plictisit si baiatul, da-i spatiu si daca nu ti-a gresit cine stie ce incearca sa ai incredere in el sau mai clar sa-l faci pe el sa-ti demonstreze ca poti avea incredere in el, eu spun sa vorbesti cu el, o intalnire intr-un parc ceva si sa discutati pentru ca e pacat daca inca va mai iubiti, vorbeste cu el si intreaba-l ce vrea sa faca pe mai departe, daca mai sunt sanse de impacare si daca mai merita ceva relatia voastra!

| Stileblue a răspuns:

Buna!
In primul rand trebuie sa te schimbi si tu, la fel eram si eu si am pierdut multe persoane dragi cu geloziaa...
Daca va iubiti vb. cu el explicaii ca amandoi trebuie sa va schimbati doar asa veti putea continua
Pa, pa
Succes!:X

| myky37 a răspuns:

Eu sunt de parere ca o relatie innodata niciodata nu functioneaza asa ca nu prea mai are rost sa incerci...e un fel de joc in care pana la urma unul din voi se va satura de el eu zic sa nu te mai impaci cu el si fiecare sa-si vada de viata lui il vei uita oricum chestia asta se va termina candva

| andreea701 a răspuns:

Tu nu mai trebuie ca sa fi geloasa pentru-ca daca fetele alea se dau la el o sa le refuze daca te iubeste tot la tine se va intoarce o sa vezi. tu nu mai iti arata gelozia si incearaca ca sa fiti ca inainte. BAFTA