| Kennziiie a întrebat:

Helău. Vreau să-mi dau flesh thinking Şi nu ştiu cât de mare. Vreau să se poată astupa gaura dacă mă răzgândesclaughing. Deci, întrebari:
1. Care e maximul la care se poate astupa?
2. De unde pot lua expendere?(stau în Bucureşti)

fundă!(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| Catastrophy a răspuns:

Buna, dati flesh de 12 mm pentru ca sigur se vindeca daca te-ai plictisit de el, eu unu asa am big grin, si eu sunt tot din Bucuresti si iti poti lua Orice pierce vrei tu de la flesh tunnel pana la septum de la IDM basarab big grin etajul 1
Funda? :X

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

La ce anume? La minte? Că nu înțelege omul nimic din ceea ce spui acolo.

| Kennziiie explică (pentru Azµre):

Flash-u se da in ureche. Tunele, plugs.

| Azµre a răspuns (pentru Kennziiie):

Mda, astea sunt lucruri noi pentru mine.
Câți ani ai?

| împartezâmbete a răspuns:

Mda ce intrebare...ce e cu voi oameni buni?

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

Fii mai explicita, nu înțeleg nimic!

| Azµre a răspuns (pentru Paulaaaaaaaaaa):

Femeia se referă la găuri în urechi, unde să își poată băga tot felul de tâmpenii. Să mă corectez, puștoaica (Clasa a 8a )!