| Commapoint a întrebat:

Vreau să-mi pun flesh. Imi puteti da mai multe detalii? Se poate astupa? Doare? Merită sa-mi fac? Fundă

8 răspunsuri:
| Coraline14Dnb a răspuns:

Daca vrei, eu le fac hand made.
Adica din fimo mi le-am facut pe toate si astfel am putut sa-mi maresc singura dimensiunile sau sa-mi fac modelul preferat. expandere spirala/con / fake flesh / flesh gol / plugs :3. si imi scrii daca doresti.(piinku_17xd)
Mna, la mine e 5 lei unul laughing indiferent de marime etc.

| NuAvemNume a răspuns:

Pana sa ajungi la flesh mai ai, pana atunci trebuie sa porti expandere. Nu te sfatuiesc sa-ti faci, am o prietena cu flesh-uri si crede-ma ca-i pare foarte rau, o dor foarte tare gaurile. Nu se merita, efortul si durerea.

| Commapoint explică (pentru NuAvemNume):

Știu că trebuie să-mi largesc prima data gaura cu expander. normal.Dar mă refeream in general. O dor gaurile?

| NuAvemNume a răspuns (pentru Commapoint):

Bineinteles, ca dor. Gandeste-te ca atunci cand iti mai faci o simpla gaura in ureche doare, dar sa ti-o largesti cu expanderul. Dar daca tu vrei neaparat flesh-uri. Ai putea sa-ti faci anestezie mai intai, asa am procedat si eu la tatuaj de exemplu. Si in loc de durerea aia insuportabila vei simti doar cateva piscaturi. Iti recomand flesh-uri de 2 mm 3mm. happy

| Commapoint explică (pentru NuAvemNume):

Nu credeam ca dor atat de tare.Mi-am luat expander de 2. Ce tatuaj ai? C:

| NuAvemNume a răspuns (pentru Commapoint):

Triunghiul de la illuminati, un ochi in palma dreapta. Si urmeaza un tribal.

| Commapoint explică (pentru NuAvemNume):

Genial

| DaianaXOX a răspuns:

O sa te doara la inceput.Nu merita facut pentru ca se poate infecta si o sa fie taiata partea unde ai flesh-ul.