| Alecsandros a întrebat:

Hello! Doresc si eu sa aflu opinia voastra in legatura cu sexul intre colegi de scoala... voi ati avut parte de asa ceva? cum s-ar schimba relatia de colegialitate avuta pana atunci? daca ati experimentat asta, nu ezitati sa povestiti, va voi citi cu interes! Numai bine!

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Ooo eu cu colegii mei ne intelegem super si facem sex in gruplove struck

4 răspunsuri:
| st3lu07 a răspuns:

Te intreb eu pe tine: daca cei in cauza fac sex, mai sunt colegi? tu cum crezi ca se schimba relatia dintre ei daca doar fac sex, fara sa existe vreo implicare emotionala?

| drhotzu a răspuns:

Ba colegi de scoala sau de clasa? pentru ca relatiile sunt diferite... sfatul meu este sa te culci cu oricine din scoala atat timp cat nu este de la tine din clasawinking

| AnonimuszWss a răspuns:

Cat am putut sa rad la comentariu' tau laughing))))))) laughing))))

| corasa a răspuns:

Daca **** profesoara, iei note mai mari.