| anonim_4396 a întrebat:

Hello!
E vorba de un prieten care e plecat de 1-2 ani dar se intoarce curand, deci nu ne-am mai vazut de ceva timp. Faza e ca sunt indragostita de el de cand il stiu dar fiindu-mi frica sa nu stric lucrurile, nu i-am spus nimic de atata timp. Planuiam sa-i spun cand se intoarce, dar n-am mai putut astepta si i-am zis la telefon tot ce simt, el mi-a spus ca nu avea idee de asta si daca vreau eu, sa incercam sa fim impreuna ca tine f mult la mine.
Cum ar trebui sa vorbesc cu el acum pana ne revedem? (avand in vedere ca i-am spus ca mai bine incercam sa fim impreuna cand se intoarce)?
Dupa raspunsul lui credeti ca el vrea sa fie cu mine?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In raspunsul oferit, ti-a dat de inteles in mod cert ca este pe deplin de acord sa formati o relatie de cuplu/iubiti dupa ce va veti intalni. Pana va veti revedea este indicat ca in discutiile purtate sa fii partial rezervata insa nu intratat de mult incat sa strici buna prietenie. Succes!

1 răspuns:
| Alex234231 a răspuns:

Ai spus că el a spus asta deci vrea