| δεάδℓλκιss a întrebat:

Hello everybody! So
Eu si el, impreuna...Ne-am pus dintr-o prostie, el ma iubea, dar eu il consideram doar un amic. Si am zis : " De ce sa nu incerc? "
Tot dintr-o prostie ne-am si despartit [ eram suparata pe el si i-am zis ca il insel... cred ca a fost cea mai mare prostie pe care am facut-o ] El a zis ca nu mai vrea sa mai auda de mine si ca nu ii mai pasa de nimic, ca l-am dezamagit. Dupa toata povestea, eu chiar am ajuns sa tin la el. El a aflat si de la o vreme am inceput sa vorbim, l-am intrebat daca e suparat pentru chestia " aia " de atunci si a zis ca nu il mai intereseaza trecut. In orice caz, de ceva timp incearca in diferite moduri sa imi atraga atentia asupra relatiei noastre, cum ca are amintiri frumoase cu mine...
E posibil ca inca sa mai tina la mine? Daca da, cum sa ii spun ca vreau sa o luam de la inceput?

Răspuns Câştigător
| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai crede'ma ca dupa ce i-ai facut sigur inca tine la tine si mai ales daca inca are"amintiri frumoase" si cum ai putea sa'i spui? simplu... Cand te intalnesti cu el il iei in brate si il sarutzi adica nah stii uh ii bagi limba'n gura si at o sa stii sigur daca mai tine la tine sau nu :* bine asta depinde de tine :* trebuie s ail simti uh dupa cum iti raspunde la sarut adic dupa cum te saruta thinking si cat de tare te tine in brate ..si daca o sa-ti zica la un moment dat "Daca ai sti de cand asteptam clipa asta" sau chesty de genu :* crede'l :*

10 răspunsuri:
| Sweete a răspuns:

Da, este fooarte posibil ca inca sa mai tina la tine. Spune-i adevarul.Adevarul fiind motivul pentru care v-ati despartit.Incearca sa ii spui ca iti pare rau, si ca ai ajuns sa tii mult la el. Daca inca mai tine la tine, atunci o sa te inteleaga. Spune-i ca tu ai vrea sa o luati de la inceput, si ca ai fi bucuroasa daca si el ar vrea acelasi lucru.In principiu, spune-i ce skimti cu adevarat. Sper ca te-am ajutat!

| Annim a răspuns:

Adevarul... s-ai spui adevarul si motivul pentru care ai vrut sa termini tot. happy doar atit ai nevoie sa-i spui ca sa-l intorci el te mai iubeste. GOOD luck happy

| B3b3Bo55 a răspuns:

Sti nu ar trebui sa-i spui ca ai vrut sa o terminati...s'ar putea sa se simta foarte prost :*

| Brâncuşi a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu doar ca pe invers...eu baiat si maine dimineata m-am gandit sa vorbesc cu ea doar ca la noi este problema ca de 3 luni nu am mai schimbat o vorbastraight face Macar poate tu ai mai comunicat, ma gandesc asa sa vorbesc cu ea:Anonim...tu mai ma placi? Si apoi sa ii spun ca am gresit mult, trebuia sa ma gandesc inainte sa deschid gura si ca tin la ea mai mult decat orice pe lume si ointreb daca vrea sa fie din nou cu mine, desigur o sa-ti vina totul de la sinewinking Funda?

| B3b3Bo55 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Fratiuc stai linistit daca va iubeati eu n-am vorbit cu o fata o data 5 luni si tot ne-am impacat si eram si la distanta eu HD ea Tm nici macar nu ne vedeam pe strada si tot ne'am impacat deci nah thinking acum uh sti cat de mult tineati unu la altu

| Brâncuşi a răspuns (pentru B3b3Bo55):

Correctwinking O sa vad maine dimineata ce fac...Ms de sfat m-am gandit si ai mare dreptate acum depinde si de ea si multe alte contexte, Multumesc inca o data, o seara placutahappy

| δεάδℓλκιss explică (pentru Brâncuşi):

Sa imi spui daca va impacatiwinking Mult noroc!

| Brâncuşi a răspuns (pentru δεάδℓλκιss):

Multumesc la felwinking Uite maine primit ca iti voi scrie aici s-au pe privat...iti pot lasa si id sa vad ce fac cu eawinking O seara placuta si tiebig grin

| Willd0n99 a răspuns:

Fi mereu cu fruntea sus spune-i fi optimista

| CriinaM a răspuns:

Daca iti bate atatea apropouri, si daca si tu mai ti la el, eu cred ca ar fi bine sa iti iei inima in dinti, si sa incerci sa vb cu el, sa ii spui ca ai vrea sa o luati de la inceput happy