| CLia99 a întrebat:

Hello TPU, am si e problema, recent m intalnit cu pr meu iubit (clasa a 2-a) si am ramas peste noapte la o prietena si am dormit impreuna, a inceput sa se dea la mine, sa ma sarute pe buze dar si pe frunte. Ce sa cred? Si mi-a adus aminte de clipele de cand eram mici. Acum sunt in clasa a 9a. Dau funda raspunsului cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| Andrei4g a răspuns:

Pai ce crezi ca ar vrea si el, stand asa cu o fata in pat? Poate ca te iubeste insa nu trebuie sa uiti ca are si ceva in pantaloni care nu-i da pacehappy Vezi pe mai departe, cum se poarta cu tine, iar dupa ceva timp o sa vezi daca chiar simte ceva pentru tine sau doar a fost asa o chestie de conjunctura. Nu uita ca iubirile la varsta asta sunt ca focul de paie: se aprind si trec repede. Cu timpul vei capata experienta si vei deveni mai imuna, vei sti singura ce-ti doresti. Dar fiecare varsta are etapele si frumusetea ei, bucura-te de elehappy

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu trebuie să crezi nimic, dimpotrivă - poți să fii CONVINSĂ că vrea doar „să ți-o tragă".

| CreaţaWsz a răspuns:

E clar ca inca te place.

| 구미호 a răspuns:

Voia sa faceti sex, apoi sa isi bata joc de tine.Mai bine nu.Au grija!

| angel_4561 a răspuns:

Nu te place vrea sa faca sex cu tine si profita de legatura de prietenie din clasa a doua

Răspuns utilizator avertizat
| gabi11000 a răspuns:

Sex fat-o sex total