| marinela92 a întrebat:

Hello TPU sa nu radeti da as avea nevoie de o impresie in legutara cu ce mi s-a intamplat azi... in timp ce ma rujam si eu ca orice fata. se uita la mine un coleg el sta cu capul pe banca si zambea si se uita asa visator la mine stie cineva ce inseamna asta serios fara baza. funda :*

5 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Ceea ce e evident e ca s-a pierdut printre gandurile care le avea in acel moment. Insa nu ii poti cunoaste, si nici noi, acele ganduri. Putem banui ca se gandea la buzele tale, eventual la tine, sau la ceea ce n-a mancat aseara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gandea cam cum ar merge altceva pe buzele tale, doar nu crezi ca da doi bani pe rujul tau rolling on the floor

| asdfghjkpioiytrewqasdfgh123456789 a răspuns:

Hmmm dupa mine cred ca acel baiat te placetongue

| kiki97 a răspuns:

Probabil ca te place!

| alexandraCC a răspuns:

Probabil te place si isi imagina cum ar sta rujul tau pe buzele lui dupa un sarut :p smug