| marinela92 a întrebat:

Hello TPU sa nu radeti da as avea nevoie de o impresie in legutara cu ce mi s-a intamplat azi big grin... in timp ce ma rujam si eu ca orice fata laughing. se uita la mine un coleg el sta cu capul pe banca si zambea si se uita asa cu dragoste la mine laughing stie cineva ce inseamna asta serios fara baza big grin. funda :*

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Hmm spre deosebire de ceilalti eu am 3 teori:

1) Te place

2) Se gandea la ceva si se uita spre tine (stii cum e cand cazi pe ganduri... ma refer ca vedea prin tinebig grin)

3) Rade de fetele care se macheaza/cantitate mare de machiaj/ erai funny in momentu acela

Tu il cunosti mai bine de cat noi asa ca compara ce stii despre el cu fiecare teoriehappy ¬Dar cred ca te place

| St3fU a răspuns:

Evident ca te place!laughing

| Soreatsa a răspuns:

Ori ii place de tine machiata.
Ori avea vreo fanteziethinking

| AlleZandra a răspuns:

Inseamna ca ii place de tine (mai mult rujata laughing )