| marinela92 a întrebat:

Hello TPU sa nu radeti da as avea nevoie de o impresie in legutara cu ce mi s-a intamplat azi... in timp ce ma rujam si eu ca orice fata. se uita la mine un coleg el sta cu capul pe banca si zambea si se uita asa cu dragoste la mine stie cineva ce inseamna asta serios fara baza. funda :*

5 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Depinde nu pot sa iti spun ca te place, si eu poate ma uit intr-un anumit fel da la diferite fete, dar poate ma uit la ele ca arata bine si ca se ingrijesc si imi face placere sa le privesc.Baga-te in vorba cu el, vezi ce zice, vezi daca chiar simte ceva sau se uita cum am zis eu mai sus. Oamenii se uita in multe feluri dar uneori privirea ascunde multe.

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Inseamna iubire:-l bagate in seama cu elwinking

| ChristinaLVU a răspuns:

Pai, ar putea sa i se para haios ce faceai, sau sa i se pare foarte dragut faptul ca ai grija sa arati bine. Poate te place sau doar te simpatizeaza...

| mihailamariaelena a răspuns:

Evident ca inseamna ca te considera atragatoare! Dar daca vrei sa te placa si mai mult fa pe inabordabila!

| ionutzu7385 a răspuns:

Sa-ti dau un raspuns ca de la baiat la fata :.te place... daca se uita asa cum zici cu dragoste inseamna ca te place si ca arati bine din asta... funda?