| Iulian94 a întrebat:

[HELP]Buna la toti, am o problema. Ieri am facut sex cu prietena neptrotejat, si mi-a facut si oral [hard], eu nu am mai facut-o de 6 luni. nu aveam nimic inainte de act. Si seara cand ma uit vad ca mi-au aparut niste bubite rosi pe capul penisului, nu ma mananca, nu ma ustura nimic.

Acum va rog ziceti-mi daca trece singur, in cat timp trece, ce trebuie sa fac etc... [HELP]

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa te duci la dermatolog. In functie de ce problema ai, vei primi tratament si iti va trece mai greu sau mai usor.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti trece - nu ai nimic dar fa-o si tu mai des ...sa nu-ti mai apara astfel de iritatii!

| maradi3 a răspuns:

Am impresia ca daca, asa cum zici, ai facut-o cu prietena doar dupa 6 luni, cuvantul"hard"e cam in plus fiindca doar ce s-a dezbracat si deja ai si fost terminat! Iar bubitzlee alea ti-au aparut probabil de la...sete! Sfatul meu...nu-ti mai admira atata penisul narcisistule, mai ales ca nu te deranjeaza!

| nikol1 a răspuns:

Cel mai bun sfat p care til pot da este sa te duci fuguta la un urolg, nu astepta sfaturi de la tanti mitza si nea vasile, nu tiau vazut p.ca sa stie despre cei vorba. dar sa o intrebi daca are si ea aceleasi bubite.

| AndreiC a răspuns:

... Poate tu nu ai facut-o de 6 luni, dar ea? Poate fi semn de boala cu transmitere sexuala.

| MihayxD a răspuns:

Sfatul Meu... Lasa TPU si du-te la un medic!