| oxana21 a întrebat:

Help! Iubitul meu vrea sa facem sex, sunt in baie acum, crede ca fac dus, am drumul la apa si daca nu ies, o sa vina dupa mine. Nu vreau sa facem sa sex, ce sa fac? Haide spuneti repede, pls. Help!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu vrei spune-i asta, te va intelege daca tine asa mult la tine

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, fa dus, gandeste-te bine, si daca nu vrei spune-i ca nu vrei si gata.

| IMC90 a răspuns:

Astia chiar au pus botu ' laughing
viitoul Romaniei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, nu te poate obliga. Sexul se face in doi. Dacă te obligă îl reclami la politie, deoarece inseamnă viol.Ce vîrstă ave ti voi?

| moartetiganilor a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

*dragostea se face-n minim doi*...laughing)))))

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru moartetiganilor):

Am gresit cu ceva?

| moartetiganilor a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu,doar mi-am adus aminte de aia.

| blu3ey3s a răspuns:

Voi chiar ati pus botu la mesajul asta? doh.

| AleAleAle1111 a răspuns:

laughingof...spune'i ca nu vreisaddaca te iubeste te intelege ca nu vrei...sau daca vrei sa il minti nu stiu spune'i ca ti'e raulaughing

| ChristinneK a răspuns:

Ii spui ca nu vrei sa faci ca acum nu vrei sa faci, nu te poate obliga.

| Carlacearea a răspuns:

Ori faci sex cu el ori ii spui ca nu vrei

| YoNnYsSs a răspuns:

Spune`i ca nu e momentul si ca nu esti pregatita si te va intelegewinking