| anonim_4396 a întrebat:

Help me!
Am o problema. Deci,e un tip cu care vorbesc de cateva luni,din cauze solide nu ne-am putut intalnii pana acum. Acum o saptamana ne-am cam certat,el considerand ca nici macar eu nu-l mai inteleg. Iar de atunci nu am mai vorbit deloc. Pe fb n-a mai intrat,si n-a mai dat niciun semn de viata.
Aseara i-am dat un mesaj,prin care il intrebam ce mai face,dar nici pana acum nu mi-a raspuns.
Tin sa mentionez ca din cate stiu,zilele astea trebuia sa se mute mai aproape.
Eu ce sa mai inteleg? De ce nu mai vorbeste cu mine? Inainte comunicam chiar zilnic, si abia asteptam sa ne vedem...cica!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa intelegi de aici ca nu-i pasa de tine

| Ajutatorool a răspuns:

Cat de des ii arati tate?

| NoSmile a răspuns (pentru Ajutatorool):

Nu-ti inteleg intrebarea!

| 7QA3 a răspuns:

Iti dai seama ca poate vrea sa o rupa cu tine, dar in asa fel incat sa nu suferi de la o despartire clasica. Ar trebui sa-l consideri un magar. Asa ceva nu se face. Ignora-l. Succes!