| madalin150 a întrebat:

Help TPU!
fundita si vot!
imi place de o fata si ei de mine, nu ne.am intalnit niciodata dor din priviri, am vorbit pe mess mult, si trebuie sa ma intalnesc cu ea, si nu stiu ce fel de trandafir sa ii iau rosu sau galben, cel galben este preferatul ei
ce sa fac?
alte idei pentru prima intalnire?

3 răspunsuri:
| stoubiz a răspuns:

Rosu = pasiune
Galben = gelozie
Semnificatia culorilor la trandafiri. Eu unul prefer sa ofer albi love struck. Sunt mai rar folositi deci mai iesiti din comun tongue

| tinaHd a răspuns:

Galbenlove struck succes

| Dosok1 a răspuns:

Duil pe cel galben. fiind preferatul ei o sati aprecieze gestul! depinde, prima intalnire poate fi la restaurant te duci si ii tragi scaunul sa se aseze te porti civilizat si vorbiti despre voi happy daca e altundeva poartate civilizat spune-i ca o placi foarte mult poti sa incepi sa o iei de mana, si poate la sf serii se va intampla ceva magic happy Funda?