| NushCeSaFac a întrebat:

Hey! Am 13 ani, sunt clasa a 6-a. Am 1.70 m inaltime, sunt sportiv de performanta si am toate mediile incheiate, media generala fiind 9.96. (Asta a fost ca un fel de prezentare a mea). In clasa e o fata care arata EXTREM de BINE. Are 1.65 m inaltime. E foarte slaba (are si abdomen) are sanii destul de dezvoltati dsr are CEL MAI FRUMOS fund pe care l-am vazut. E MARE si foarte bombat (sta in sus si e foarte elastic, nu sta lasat si nici nu e moale). Arata eztrem de bine, mai ales talia si fundul. Are parul șaten, spre maro, cu unele suvite blonde. Are ochii caprui spre verzi si poarta ochelari negri. Are buzele putin umflate (adica bombate, intr-un mod sexy). Se musca de buze des. Face atletism de performanta. Pe scurt, e FOARTE buna. Fata asta e mai baietoasa. Adica se alearga cu baietii si le mai da pumni sau palme (nu ii loveste in fata, dar o face intr-un mod PRIETENESC). Eu sunt singurul din clasa care invata bine si se mai distreaza cu restul. Am un fel de joc de ieri cu 2 "idioti" cu care eu sunt prieten: sa mergem la fata asta si cat timp 2 ii distrag atentia celalalt o mangaie (pe fund) sau ii da o palma la fund. De cele mai multe ori e neplanificat si cand o prind intoarsa cu spatele sau pusa capra (are ea o pozitie cand se apleaca) ii dau o palma la fund. Ea ne alearga prin toata scoala sa ne dea care un pumn sau sa ne dea o palma pe spate (de-aia care ustura). (Ea e foarte sexy) Cand se intampla asta se inroseste la fata si i se face cald. O stiu de mult timp, stam si vorbim. Daca o plesnesc eu la fund pare mai afectata decat la ceilalti. Eu cred ca ii place sa o plesnesc EU la fund. Ultima data cand mi-a dat un pumn in mana m-am incordat si a zis ca a durut-o. (Ea e si putin perversa adica vorbeste de toate si face multe). In raspuns v-as ruga sa abordati urmatoarele:

1. Ce credeti despre joc?
2. Ar trebui sa continuam jocul?
3. Unde va duce jocul?
4. Cum credeti ca arata fata din descriere?
5. Cum credeti ca gandeste?
6. Voi ati face asta?
7. Credeti ca ma place?
8. Voi ati juca jocul asta cu ea?

23 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NushCeSaFac explică:

Am uitat sa dau detaliul foarte important ca ea NU este deranjata de jocul asta. Doar da impresia ca s-ar enerva dar efectiv RÂDE.

| IuliaCazacu345 a răspuns:

????