| alina17ilinca a întrebat:

Hey! Am nevoie de un sfat! Este cineva de care-mi place prea multhappy Ne-am cunoscut acum 2 saptamani pe facebook, este de la aceeasi facultate cu mine, ne-am vazut prin facultate de vreo 2 ori da n-am vorbit foarte mult, dupa s-a oferit sa ma duca cu masina pana la autogara cand am vrut sa plec acasa, (pentru ca stau in alt oras) si a fost asa dragut, dar nu-mi scrie decat pe telefon cateva mesaje in fiecare zi, ca: "buna, ce mai faci?" si "noapte buna". Nu inteleg nimic, nu stiu daca ii place de mine si daca ii place macar un pic atunci de ce nu ma cheama sa iesim macar la o plimbarica. Off, nu mai suportlaughing Oare mai trebuie sa astept?

Răspuns Câştigător
| crazyhairstyle a răspuns:

Nu,nu mai atepta..treci la actiunehappyNu stiu cum sa spun x_Xlaughing.Dar dupa parerea mea daca vrei sa afli daca te place sau nu.Il suni intr-o zi (de preferat in weekend)si stabiliti cand va intalniti, dar imediat cand i-ai zis ca va intalini, normal atunci el o sa creada ca il plaki. daca accepta intalnirea inseamna ca te placehappysmug Daca nu, ia-ti gandul.scuze de vb asta x_Xsad Mai am o varianta cred ca asta va merge suta la suta. uite cum faci; il suni si ii spui ca trebuie sa iti iei ceva, nu stiu gasesti ceva(vreau sa imi iau o fusta)bla, bla, blalaughingsi o sa accepte.Atunci imediat dupa ce ai vb cu el, imediat inchizi si il suni pe cel mai bun prt al tau. Vorbeste cu el prb ta legata de dragoste, si te v-a intelege.O sa ii spui doar sa se prefaca o zi ca este un baiat care este innebunit dupa tine chiar daca este prt tau cel mai bun.Repet doar pentru o zi! Tu cu actualul propiu zis ''baiat innebunit dupa tine'' Te intalnesti cu baiatul pe care il plaki si atuncea, prt tau cel mai bun intra in actiune. Daca va da semne ca este gelos(baiatulcare il plaki) ca de exemplu''de ce o atingi? de ce nu o lasi in pace? nu vezi ca esti prea urat pentru ea? bla, bla inseamna ca te place, daca nu, nu v-a da niciun semnsadcryingSper ca te'am ajutat cat am putut iubita:*:X

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e mai timid si crede ca il vei refuza daca te invita, invita-l tu

| neutrino a răspuns:

Spune-mi te rog, ca a fost o gluma nereusita sa ne spui ca esti studenta, adica esti o persoana matura si viitoare intelectuala! Din pacate te cred, este o realitate cruda a zilelor de azi.

| xanderblackx a răspuns:

Da... pana la licenta... frate, sunteti studenti, faceti tot ce va trece prin cap, de acum in general va este permis, ce dracu. numai bine

| Ionescu_Ileana_1990 a răspuns:

Baieții sunt in general foarte timizi.Din ce am inteles el iti face avansuri.Ar trebui sa il intrebi, sa iti rezoli nelamuririle cu el nu ai nimic de pierdut daca va vita sa iti raspunda cred ca deduci si singura ce inseamna da vezi partea plina a paharuluidaca cumva vrea si el sa va combinati incearca nu ai ce sa pierzi dupa parerea mea

| Perversul a răspuns:

Deci uite ca incep cu tine, tu esti singura persoana care ma stie cu adevarat si care o iubesc neconditionat ca p ochii mei din cap. Zilele trecute am trecut de blocul ala unde ti.am dat orgasmul ala in colanti laughing. oriunde ma duc te vad pe tine si iiti simt mirosul, esti o persoana care m.a marcat si ai o mare putere asupra mea care cred ca nici mama nu o are, te ador in pat te ador in dus te ador in somn te ador cand ma iubesti esti perfecta si niciuna nu v.a putea sa ma faca sa te uit sau sa mi te scoata din cap esti femeia mea si vim avea un bebe iti promit. dar depinde de tine, somn usor sa ma visezi langa tine cand iti spun ca te iubesc somn usor iubire