| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena si ziua ei e in curand. As vrea sa ii fac eu un cadou dar nu prea stiu ce. As vrea ceva ce ar simboliza prietenia noastra (care dureaza de mai bine de 11 ani) si care nu e greu de facut. Vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| pintexim a răspuns:

O bratara a prieteniei sau daca esti dispusa sa dai cativa bani te-ai putea duce la un fotograf si sa-i dai o perna eventual daca se poate in forma de inima si sa-i dai o poza mai draguta cu voi doua(daca ai)si sa scrie pe perna"best friends"sau ce vrei tu "pentru cea mai buna prietena"sau "cele mai bune prietene pentru totdeauna"etc.Sa sti ca poti face perne de genu'sunt locuri speciale sau poti sa-i cumperi un lantisor in forma de inima rupta si sa scrie pe jumatatea ei "best friends"iar pe al tau"forever"la lucruri manuale chiar nu am nici o idee.LA MULTI ANI PENTRU PRIETENA TAi!

3 răspunsuri:
| Lunia a răspuns:

O mica mascota de plus big grin dar sa fie draguta (de preferabil animalul ei preferat )

| Lola23 a răspuns (pentru Lunia):

Si cum as putea sa fac asta? Adica mai exact din ce materiale? As vrea sa mai mentionez ca implineste 13 ani!

| Lunia a răspuns (pentru Lola23):

Sora mea e de aceeasi varsta ca si prietena ta happy ei i-ar placea un ursulet de plus ...ai mai putea sa-i cumperi o cana cu ceva citat sau cu o poza cu voi doua happy, ai putea sa-i faci si o felicitare daca crezi ca te pricepi