| danut1500 a întrebat:

Salut baieti si fete, as vrea sa va intreb cum sa nu fiu asa de timid cu fetele. Am 13 ani (stiu ca sunt mic), am avut 2 relatii in care am vorbit doar la telefon si nu am avut curaj in viata reala.Cum as putea sa nu fiu asa de timid pentru viitor?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa vorbesti pe real cu fetele, incepe prin a te adresa celor din clasa ta.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai doar 13 si ai 2 relati, e ceva man, ai inceput bine, cu timpul trece si timiditatea, apropo trump era timid in copilarie acum vorbeste mai mult decat restul populatiei lumi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am avut 2 relații"
sad
Și uite așa intră ray în depresie.