| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, ce faceti daca atunci dupa ce va casatoriti? Sotia voastra nu se mai aranjeaza, face dus odata pe saptamana, nu se epileaza se neglijeaza total. Cu toate astea inainte de nunta era impecabil si cu asta v-a cucerit, dar acum si-a dat arama pe fata. Cum reactionati? bagati divort?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Dacă face duș o data pe săptămână atunci ar însemna să o trimit sa doarmă singura în camera de lângă. Și nici pupata nu. dacă nu face duș zilnic.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Lukasssz a răspuns:

Cine se mai casatoreste in 2021?

| Eireann a răspuns:

"Adio diets, de azi am verigheta"

Răspuns utilizator avertizat
| Lauramee a răspuns:

Inseamna ca nu va cunoasteti de mult timp daca nu ai avut timp sa iti dai seama cum e ea de fapt,dar daca ai avut timp s-o cunosti,ati stat impreuna si etc, inseamna ca chiar si-a dat arama pe fata dar daca e prima varianta, ambii sunteti de vina.
Comunicarea e cheia, spune-i chestiile astea, ajungeti amandoi la o rezolvare