| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti ce parere aveti de urmatoarea situatie scapata de sub control, aveti 30 de ani, locuiti cu mama si ea incearca din rasputeri sa va insoare si sa va gaseasca jumtatea prin cunostiintele ei, voua nu va plac ofertele ei si va indragostiti instant de o femeie maritata, mai batrana cu 10 ani ca voi care are copil si nu este multumita de sotul ei. Va traiti relatia pe ascuns (de frica mamei) cateva luni apoi iubita voastra este data afara din casa de catre sot si vine la voi acasa sa va ceara sprijin. O primiti in casa, povestiti apoi va puneti sa dormiti. Mama voastra ajunge acasa, vede valiza straina si vine la voi in camera si va gaseste in pat cu ea. In momentul in care mama voastra vede ca iubita aveti face o criza de isterie si o scoate afara ope iubita. Cum ati reactiona in situatia asta? Sa nu radeti, este real, o poveste al unui coleg de munca.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ii zic sa o lase in casa asa iesim mai ieftin la cheltuieli. Copilu ala ar fi problema pentru ca nu imi convine nici mie.

6 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Copilul ar ramane la tasu si eu mi-as continua distractia cu iubi laughing

| Strwberrs a răspuns:

Ii dau un RedBull sa isi ia aripi si sa zboare de 'colo. raspuns amuzant? Mercedes happy

Răspuns utilizator avertizat
| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Sa o lase sa stea cu voi in casa, nu de alta dar la cum s-au scumpit toate, nu strica inca un om sa ajuta la cheltuieli de intretinere.
Succes!