| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum ati actiona in situatia in care parintii vostri comploteaza impreuna cu iubita voastra sa va casatoriti cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| Alex99B a răspuns:

Ma urc in opal dau drumu la colaj manele opal si ma pun cu baietii pe bauta

15 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

I-as dezamagi.
Ma casatoresc cand vreau eu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Probabil au interese ascunse vor sa iti ia banii.

| aumih16 a răspuns:

Conteaza sa iti gasesti perechea potrivita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca comploteza cu iubita nu am o problema. Daca comploteaza cu vreo straina atunci ma supar.
Vine si vremea insuratului. Foarte putini scapa laughing))

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Cei puternici scapa, fatalai nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cei care si-au amanat cununia civila din cauza coronavirusui mai au o sansa de scapare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeti ca daca un tanar are 30 de ani si e single mai are sanse de insuratoare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la 40 am vazut cazuri de insuratoare. Nu e tarziu. Conteaza sa te casatoresti cu cineva potrivit.

| Andrei258 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu, in vara implinesc 32si da au sanse de ce nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei258):

La mulți ani! Ma refer ca din cauza experientei cu femeile ar trebui sa o ia de la zero.

| Andrei258 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am Intel acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casatoria nu duce la nimic bun, dupa ce divorteaza vor face partaj.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

I-as ajuta, depinde de fiecare acum.

| Andrei258 a răspuns:

Abia astept asta acum

| Mmcosmin a răspuns:

As tusi un oic si as spune ca am febra :-)