| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când ii spuneți soției voastre ca mergeți la petrecerea de Crăciun a angajaților care are loc la o cabana de lux cu spa și jacuzzi de vineri pana luni iar ea face scandal, da cu pumnul în masa și tranteste lucruri din cauza ca nu o luați și pe ea?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

O sa las sa vorbeasca singura in casa.
Apoi ma duc sa beau o bere cu baietii in oras.

| blackann a răspuns (pentru LordCristobal):

Super rezolvare rolling on the floor
te intorci cu un motiv in plus de cearta.

| iulia0514 a răspuns (pentru LordCristobal):

Aia o să te aștepte cu tigaia în mână când te întorci acasă și când ai deschis ușa ți-o pune în caplaughing

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

De ce sa ii spun? De ce sa nu o iau cu mine?

Daca chiar nu se poate altfel, nu se ajunge la dat cu pumnul în masă. Renunț la colegi, și merg cu ea undeva in vreun colțișor romantic din Romania asta mare. Poate că voi fi mult mai cistigat așa happy

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru cristi202):

E petrecerea angajaților, alte persoane care nu au legătură cu firma care organizează nu au ce caută

| cristi202 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Atunci sa ramina angajatii, că eu plec cu soțioara... happy

| Eireann a răspuns:

Cred ca la ce sotie ipotetica ai tu trebuie schimbata masa la fiecare 2 saptamani asa de des da cu pumnul in ea.

| blackann a răspuns:

Pai tu nu ai sotie, cumetre...

| iulia0514 a răspuns:

Eu nu ma supăr! Așa o sa am timp sa fac și eu ceva doar pentru mine! De exemplu îi iau cardul și merg la salon sau dau o petrecere cu prieteniihappy