| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey băieți, cum reactionati în situația asta terifianta? Sunteți intr-o relație cu o femeie mai în varsta decât voi care are copii din fosta căsnicie. Ea va suprinde cu un miniconcediu la Poiana Brașov de care sunteți foarte încântat. Cu o zi înainte de plecare ea va spune ca vin cu voi în miniconcediu și mama ei împreună cu cei doi copii ai ei și ca veți sta toți împreună intr-o singura camera de 5 persoane. Voi sunteți foarte dezamăgiți și ii spuneți " ești normala?" iar ea va răspunde "eu am plătit concediul, nu tu, așa ca ciocu mic și joc de glezne".Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Dau cu pumnu-n masă și îi spun să meargă ea cu mă-sa și cu cine o mai vrea iar eu stau liniștit acasă și îmi fac de cap big grin
N-aș sta nici mort un week-end cu soacra în aceiași cameră, mai bine stau acasă și îmi chem toți prietenii să facem un chef monstru că a plecat nebuna.

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

In situatia asta, faci cum spune ea si zici ca macar te plimbi pe banii ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acu iarna la ce preturi sunt in poiana mă duc gratis...

| dullcat a răspuns:

-5 pentru creativitate.

| J0B0MAT a răspuns:

Accept un concediu gratis și cu 100 de persoane.Mai ales în Poiană.

| Hyperion7 a răspuns:

Îndur așa, ca atunci când e vorba de munte ...pe moca, nu mai spui nimic
Dar după asta nici nu mă mai vede laughing