| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti imaginati-va urmatoarea situatie scapata de sub control. Va invitati prietena la voi acasa sa o cunoasca parintii vostri, stati la masa, povestiti si dintr-o data ea intreaba " cand ma va cere fiul vostru de nevasta? eu vreau sa ma marit cu fiul dvs". Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incep sa zic hei, hai sa mai bagam 2 sticle de visinata, viata e lunga pana la casatorie

| Violleta2022 a răspuns:

Fata aia trebuie sa fie prea proasta, ca sa faca acel lucru, zburandu-si orice sansa sa mai fie primita si acceptata in familie, cu un tupeu de nesimtita.

| Celcestietot a răspuns:

As refuza daca nu se pune in genunghiul drept sa ma ceara de sot.

| Lukasssz a răspuns:

As lasa-o in secunda doi.

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

De asta nu îmi doresc "prietenă".

| Anonim5695 a răspuns:

Dupa numele tau nu pare o intrebare foarte serioasa insa am sa raspund. Poate tipa a glumit, lucru perceptabil de parinti si atunci nu e bai. Daca nu o glumit, atunci is mai multe variabilelaughing Daca parintii lui se simt deranjati de intrebare, atunci trebuie sa intelegeti motivele pentru care fata a pus aceasta intrebare. In ideea in care pentru ea e un lucru foarte important si arata ca e atasata de el. Daca insa parintii lui nu au treaba si is ok cu asta, atunci las o asa si treci peste