| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, voi cand invitati o fata la cina si va hotarati sa ii achitati consumatia, aveti asteptarea sa vina la voi acasa sa faceti sex?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Pe alea de la care am asteptari, nici macar nu le duc la cina. Ajunge o cafea de la automat.
La cina merg cu alea la care tin.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer sa ma invite ea la cina. Nu imi convine sa platesc una sa iasa cu mine in oras, dupa cine stie pierd banii si nu primesc recompensa.

| RAY a răspuns:

Mann te vezi cu ea într un parc,va vedeți, și ea știe în câteva secunde dacă te place,dacă nu, va spuneți adio, na vezi cât de e simplu e, dar și dacă ii dai o poza, video, fără editări desigur sau suni pe pibli24 și măcar ai parte de sex, fete serioase, sincere nu exista, ele mint non stop, nu pot spune adv e greu sa decidă ce sa spună

| mihai69 a răspuns:

Nu neapărat; se poate și la hotel.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Holiday a răspuns:

Uneori inviti o femeie la cina din alte motive, nu pentru ca vrei sa i-o tragi. Ai nevoie de altceva de la ea. In situatia asta, daca e vreo urata, chiar "te rogi" sa nu-i vina vreo idee de genul celei de care spui tu. Ba mai stai si stresat ca te-ar putea vedea vreun cunoscut cu uratania la cina...laughing

| Crackman a răspuns:

Da

| Cheo0S a răspuns:

Nu.Tu cand scoti pe gigel la pizza ai asteptarea sa vina sa ti suga cariciu pentru asta?
Daca ramai dezamagit inseamna ca cheltui bani pe persoane nepotrivite.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Ba ce panarama de om esti nu evident ca nu

| intrebcenustiu a răspuns:

Ma multumesc si cu o mui3 in masina

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Normal, nimic în viață nu e gratis