| Nataliapopi a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu un sfat va rog.Am 15 ani si am inceput viata sexuala.Am facut doar o singura data si am avut putina duere dar sange nu a curs deloc.Acum in clasa 9 trecem ginecologul.Ginecologul te intreaba daca ai avut relatii sexuale si daca spui ca da atunci te controleaza cu oglinda dar daca spui ca nu atunici fara oglinda, doar cu degetul. Daca eu ii voi spune ca nu am avut relatii sexuale el isi va da seama daca nu sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| pink07 a răspuns:

O sa isi dea seama cu siguranta dar asta nu inseamna ca o sa afle mama ta. Nu este problema lui daca ai facut sex sau nu problema lui este strict legata de sanatatra vaginului si a ovarelor tale.

10 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Cine te-a mintit in asa hal?

| Nataliapopi explică (pentru DeeaMarry):

La ce te referi?

| DeeaMarry a răspuns:

Cine sa te duca la ginecoloc? Ce legatura are clasa a 9-a cu ginecologul?

| corbulalbrosu a răspuns:

Cineva si-a batut joc de naivitatea ta. Nu se face nici un fel de examinare ginecologica in momentul intrarii in prima clasa de liceu. Te poti linisti deoarece cel care ti-a spus acest lucru a dorit doar sa-ti faca o farsa carese pare ca i-a reusit. Multa sanatare.

| Emilian65 a răspuns:

Ginecologul isi va da seama ca tu nu mai esti virgina. Dar va pastra secretul virginitatii tale pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie tie sex la 15 ani...

| PsihopatX3 a răspuns:

Normal că îşi va da seama.

| HereToHelp123 a răspuns:

Cum naiba... what? raised eyebrows Deci, daca esti, cu olginda, daca nu, baga degetu'? rolling on the floor La 15 ani crezi in nebunii de astea? raised eyebrows
FII SERIOASA! Depinde ce control va face. Dar in niciun caz cu oglindalaughing

| Nataliapopi explică:

Ma ajutati va rog mai repede ca daca afla mama ma omoara.

| kittyandreea a răspuns:

Wtf frate..nu ti se face nicio examinare...si,15 ani? Serios? Si oricum, daca va fi un moment in care te vei duce la ginecolog, insotita de mama ta sau nu, isi va da seama.So..good luckwinking