| mihaella649 a întrebat:

Hey! buna! ma puteti ajuta cu ceva? cunosk un baiat foarte dragut acum cateva zile m-am imprietenit cu el si cateodata mai rad cu el mai glumim cum pot afla daca ma place? adica se uita frumos la mine vb frumos cu mine! dau funda!

Răspuns Câştigător
| χεςρυψχ a răspuns:

Baiatul acela sunt eu?

| mihaella649 explică (pentru χεςρυψχ):

Mai dar tu castigator te mai daiwinking

5 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Pai vezi cum progreseaza treaba. Nu trebuie sa-i zici nimic tu, daca ii place de tine va continua, ba cu o invitatie la un film, ba ca hai sa mai povestim putin, hai la o plimbare etc.

| mihaella649 explică (pentru Generalul):

Mersiii frumos!:*

| Mariusib a răspuns:

Daca iti cere nr. de telefon sau sa iesiti undeva inseamna ca te place. Unul nu stau prea mult pe ganduri, baietii in general nu-si cauta "prietene" ca le gaseste oricum.

| mihaella649 explică (pentru Mariusib):

Mersi frumos pentru sfat!