| cosminaa_1580 a întrebat:

Hey buna! nu stiu ce sa mai cred, daca fostul meu prieten mai tine sau nu la mine. dupa ce ne'am despartit am ramas amici, dar acum am inceput sa vorbim sa glumim iar unu cu altu ca atunci cand eram impreuna, la scoala cand ne vedem mereu ne tachinam radem impreuna si unul de altul, odata radeam in gasca si el m-a luat de dupa mijloc [probabil in joaca, sau prieteneste] si chestii din astea.pe mess cand vorbim imi da mereu semne :*:*:* zi cand terminam discutia zice "ok pa pa te puuuup" si tot ajea. odata l-am ignorat si s-a suparat dc l-am ignorat, pe mess daca nu-i zic si eu ca il pup zice ca de ce sunt ajea rece, poate o zice pur si simplu asa. dar eu nu stiu ce sa cred. uneori cred ca e doar din amicitie, dar sunt chesti...care nu stiu poate ma lamuriti voi.

1 răspuns:
| showtime1 a răspuns:

Buna! Am o prietena care a trecut prin ceva asemanator. Si pana la urma baiatul a parasit-o si a doua oara. Acum depinde. Oamenii sunt diferiti si se schimba. Nu ai de unde sti daca nu incerci.
Dar nu te grabi si anlizeaza fiecare pas pe care il faci. Nu ii sari in brate si mai lasa-l un timp...ca un test. Succes!happy