| lyrics a întrebat:

Hey.
cam cat costa anticonceptionalele?
si ce riscuri ar putea fi?
avantaje, dezavantaje?
ce se intampla daca uiti sa iei o pastila?

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Dacă uiţi poţi să rămâi însăcinată.

Preţ... peste 10 lei ( şi până în 20 de lei ) nu ştiu nu folosesc să-ţi zic exact.

avantaje. poate să-şi dea drumul în tine.

dezavantaj. dacă uiţi una... se duce de râpă avatanjul.

FantaSZy.

4 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un cabinet de planificare familiala(nu trebuie sa te duci cu parintii daca nu vrei) si acolo ti se face o fisa, pe baza unor intrebari care ti se pun, gen:cand ti-a venit prima data ciclul? si medicul hotaraste ce tip de anticonceptionale ti se potriveste.la planificare familiala sunt si mai ieftine decat in farmacii
Cel mai bine asa ar fi, sa te duci la un cabinet specializat, pentru ca acolo e mult mai sigur decat sa iei dupa urechewinking

| Ioana2518 a răspuns:

O dereglare corporalastraight face.

| MidnightLady a răspuns:

Ce se intampla daca te duci si pui tu intrebarile astea unui medic? Chiar credeti ca se rezolva totul pe internet?