| getutageo a întrebat:

Hey cat mai pe scurt...un baiat a facut rost de nr meu am inceput sa vb si acum suntem impreuna deci pana aici este ok ,dar chestia este ca am inteles ca acum cateva zile s-a intalnit cu iubita lui cu care are o relatie destul de serioasa si ca de mine doar ar vrea sa profite (el are 18ani iar eu 15ani)

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ia gandeste-te tu putin: El are o iubita, cu care are o relatie serioasa, si se intalneste cu ea, dar in acelasi timp vorbeste si cu tine. Nu ti se pare ceva in neregula? Mie da! Nu stiu ce vrea de la tine, dar nici nu conteaza asta. Idee este ca ar trebui sa te distantezi de el, si sa-i spui sa te lase in pace si sa-si vada de viata si de iubita lui. happy

| getutageo explică:

Azi am aflat ca s-a despartit de ia

| NeimaginabilA a răspuns (pentru getutageo):

Oh tu esti acel inlocuitor, a gasit pe cineva care sa o inlocuiasca pate fii pentru iubire sau pentru sex, tu decizi

Răspuns utilizator avertizat
| ale18a a răspuns:

Poate ca el are o relatie cu o fata care ii virgina. Si el fiind baiat merge la altele sa se culce cu ele. Iar pe ea o tine ca o doamna. Si el poate te`o luat ca una dintre fetele in care se "goleste". Oricum daca el are o relatie serioasa cu alta fata ii clar ca tu esti asa "hai sa fim si noi impreuna".