| WeAreSmart a întrebat:

Hey! dacă ea imi zice ca nu-i place sa o iau in brate sau sa o ridic inseamna ca chiar nu-i place sau se alinta :3 nu pot sa-mi dau seama cand spune ceva in serios, ea mai mereu rîde sau zimbeste big grin

6 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Pui prea mult la suflet!

| neutrino a răspuns:

Ea iti spune adevarul: tu de ce nu iei in brate o fata care nu-ti place?

| LoveSleep a răspuns:

Nu pune atâta suflet. Relaxează-te, poartă-te normal. Nu-ti mai bate capul.

| Neuronul a răspuns:

Sunt mai multe variante:
1. E prea scundă sau tu eşti prea înalt şi probabil o incomodează puţin când o îmbrăţişezi sau o ridici.
2. Face asta doar în public? Probabil vrea să ascundă relaţia voastră.
3. NU TE PLACE, dar are un interes pentru care stă cu tine.
4. E prea ruşinoasă.

Sincer, nu prea văd niciun motiv logic pentru care o fată să nu iubească îmbrăţişările big grin

| DroGhys a răspuns:

In primul rand nu vad nici un semn al intrebarii in propozitia ta. In al doilea rand pune intrebarea iar, fara greseli sa se inteleaga mai bine.
Din ce am inteles zic sa fii mai indiferent un pic, dupa va face si ea pasi daca te place.

| RevolutionX a răspuns:

Cumetre...ti-am mai zis sa nu-i mai arăți ca o iubești prea mult...fi mai indiferent fata de ea și o sa vezi ca o sa-și dorească ce zici tu acolo