| bombonika1799 a întrebat:

Hey,de curand am aflat ceva cam naspa pai sa incep : sunt cu prietenul meu de 2-3 saptamani,iar acum mi-a zis o f buna prietena ca el "si-ar fi traso" chiar cu o verisoara de-a mea, cu care ma inteleg super bine si na prietena mea este prietena apropiara si cu ea, iar aceasta i-ar fi povesti tot si ca ei chiar ar fi dorit sa faca asta.Intr-un fel as crede-o pe prietena ma, insa nu imi vine sa cred ar putea sa imi faca asa ceva ce as putea face in situatia asta? Voi cum ati actiona in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ai două opţiuni.Se poate întâmpla să o crezi pe prietena ta şi ea să nu îţi fie prietenă adevărată, că să îţi spună asta doar să te desperţi d eiubitul tău.Şi el îşi poate pierde încrederea în tine, dacă tu nu ai încredere în el.Sau poate fi adevărat. Poţi să ai o discuţie serioasă cu el şi să îi spui că tu ai încredere în el, dar vrei să vezi dacă prietena ta mai merită să îţi fie prietenă.

9 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

In primul rand,m-as comporta normal,adevarul pana la urma iasa l iveala, si daca aflu ca este asa, te pup, pa, pa.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Eu las felicita laughing

| Maxim96 a răspuns:

Nu-ti trebuie asa prietene.Ele numai se vor baga in viata ta personala si i-ti vor face numai neplaceri.

| GigiMenta a răspuns:

Nu poti sa crezi ce spune prietena ta oricat de apropiate sunteti trebuie sa ai niste dovezi si daca intr-adevar se dovedeste ca a facut asta spune-i adio.

Răspuns utilizator avertizat
| Thextruexme a răspuns:

Ii intrebi pe amandoi, le zici ca ai auzit asta de la o prietena buna si vrei sa te asiguri daca este adevarat sau nu.

| Sooorin a răspuns:

Treci peste, ce a fost a fost, conteaza ce urmeaza

| DaSuntAnonima a răspuns:

Si ce daca ti-a *** verisoara? nu erati impreuna nu?
o fata = 1 trofeu

daca tu faci tot posibilul sa fii speciala sa fiti impreuna mai mult timp, chiar daca aveti relatii sexuale sau nu, atunci esti mai mult de un trofeu.

| Possible a răspuns:

Renunta la asa prietene, ele au tentinta numai sa-ti strice relatia, nu sa te ajute.Si mi-e mi-au zis`o o multime ca si-au traso cu iubitul meu, iar cind am facut`o el era virgin, deci? care-i concluzia? o faci singura