| TraficantaDeNutella a întrebat:

Hey! Deci sa va spun ce mi so intamplat si mi se intampla. La bunica mea (sta la oras ) este un baiat de 15-16 ani. Nu stiu cum il cheama, nu stiu nimic despre el, cu care, de fiecare data cand ies cu catelul meu afara, ne uitam unul la altul si el zambeste si sunt in culmea fericiri cand se intampla asta. Azi cand am iesit cu catelul la plimbare, ne-am impiedicat unul de altul laughing (parca o facut-o intentionat ) si cand m-a ajutat sa ma ridic mi-o zambit si o spus,, in pare rau, dar alt moment in care sa vorbesc cu tine nu am gasit love struck,, si dupa o incercat sa ma sarute, dar m-am tras inapoi si i-am spus,, In pare rau, dar nici nu te cunosc,, Si am alergat in bloc. Si acolo mi-am dat seama ca am uitat ceva : Catelul meu si dupa vreo 5 minute l-am gasit pe acel baiat cu Jasper. Sunt sigura ca ma place dar nu stiu, sa fac eu primul pas, sau sa astept? ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Ce intamplare laughing
Partea cu Jasper a fost foarte tare laughing
Da. il placi / te place happy
Nu il scapa, iesi pe afara si cunoasteti-va... macar nu o sa iti para rau ca nu i-ai acordat o sansa. happy
Mult succes!
Data viitoare ai grija cu Jasper ( desi e un mic Cupidonhee hee )

8 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Auzi,tu citesti evistele alea, povesti adevarate sau intamplari ciudate? nmai acolo citeam asemenea aberatii..auzi,ne-am impiedicat unul de altul, m-a ajutat sa ma ridic.a vrut sa te sarute, ai alergat in bloc, ai uitat javra, dupa vreo 5 min ai gasit javra cu baiatul, jucau barbut.baiatul esti sigura ca te place, tu nu stii cati pasi sa faci inainte si inapoi.maaaa,ce-i cu tampenia asta? ti-a dat profesoara de fizica tema pentru acasa?

| TraficantaDeNutella explică (pentru sebysebyca):

Da mi-o dato si pe urma trebuie sa ti-o bag pe gat happy Macar stii ce ii aia aberatie? daca nu stii, uitate la raspunsul tau tampit happy daca nu stii sa faci legatura intre creier si maini (degete), nu mai raspunde. Si javra esti tu happy

| sebysebyca a răspuns (pentru TraficantaDeNutella):

Sunt javra ca ti-am zis ca esti varza la capitolul scris? mai citeste o data intrebarea ta si o sa vezi caricatura! cred ca si javra jasper scrie mai bine!

| TraficantaDeNutella explică (pentru sebysebyca):

laughing ce ma rad de prostia ta happy vezi? oameni ca tine fac te ras rasa umanawinking Eu una zic sa te duci sa iti dai focwinking Si javra esti tu happy

| neutrino a răspuns:

Tu deja ai cam hotarat, ce rost are sa mai intrebi? Numai cateii isi fac asa relatiile.

| BLeur a răspuns:

Bună.

El trebuie să fac primul pas, l-a făcut dar tu l-ai respins. E normal să fie aşa, pentru că nici nu ştiai cum îl cheamă. Deci, cunoaşteţi-vă mai bine şi după vă puteţi săruta cât vreţi şi unde vreţi.
Are tupeu băiatul, cred că e un băiat super. Deci, cunoaşteţi-vă mai întâi, vorbiţi etc. Să vă cunoaşteţi mai bine, după aceea tot el va trebui să facă primul pas. happy

Dacă mai ai nevoie de vreau sfat, dă-mi add : dnd5min_xd

| BestHelper a răspuns:

Foarte bine ca ai un catel. Poate crezi sau nu el o sa fie alibiul tau.Te poti face ca Jasper vrea sa se duca la acel baiat si atunci cand va apropiati incepi sa vorbesti despre caine si asa usor usor veti ajunge sa discutati despre altceva nu numai despre caine. Daca tine la tine sigur va vorbi si el cu tine nu se va face ca ploua... Dupa ce te combini cu baiatul ai drija nu-l neglija pe Jasperlaughing. Funda?

| xTeddyBear a răspuns:

Poate ar fi mai bine intai sa il cunsoti, sa vezi daca va potriviti. ai dreptate, asa daca tu te saruti cu el si de fapt nu stii ce vrea, ce a vrut..etc, dar daca tu zici ca simti ceva pentru el. e ok, faci ce iti spune inima.