| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați dacă soțul vostru va cumpara un mărțișor ieftin de 50 de bani de la vânzătoarea de pe strada? Ati aprecia sau l-ați arunca la gunoi?

Răspuns Câştigător
| vasileparnaie a răspuns:

Eu sincer daca as fi femeie as divorta daca sotul meu imi cumpara martisor de 50 de bani si chem si politia

| Lupică27 a răspuns (pentru vasileparnaie):

In primul rand nu pot sa nu remarc numele incantator si imbietor pe care il ai.
In al doilea rand daca nu chemi si mascatii tot degeaba.

| vasileparnaie a răspuns (pentru Lupică27):

Daca asa am fost botezat ce vrei

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde o fi gasit la pretul asta? Vreau si eu sa cumpar.

| dullcat a răspuns:

Avem colectie din anii trecuti, nu-i nevoie sa cumparam altele.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Am dat in mintea copiilor, sa mă supăr din orice? Contează gestul.

| Simona2024 a răspuns:

Nu conteaza valoarea materiala a martisorului. Daca acel gest e facut din suflet, nu conteaza cat a costat.