| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey domnisoarelor, cum reactionati atunci cand aveti un iubi nou si cand treceti la sex vedeti ca el are penisul mic in erectie, cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Se uită cu o lupă

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Se gândesc la fostul la ce mare o avea el laughing dar încearcă și pe aia mica și jucăușă.

| Goete a răspuns:

Cum a reactionat iubita ta?
Adica fosta... ne povestesti sa radem si noi?

| LilWatamaloon a răspuns:

Daca vrei sa faci sex cu un tip, o faci, iar daca descoperi ca o are mica, condimentati partida cu niste jucarii sexuale si probabil ceva role playing.Pot fi tipi care o au mare si nu sunt la fel de sexy in dormitor. Trebuie doar sa intorci situatia in beneficiul tau.

| Goete a răspuns (pentru LilWatamaloon):

Sau condimentezi cu un prieten laughing

| Paulyka36 a răspuns:

De ce, ai penisul mic și vrei sa vezi ce părere au femeile despre asta, îți spun eu, o părere proastă.