| Ioanaaa93 a întrebat:

Hey! Duminica dimineata mi-am inceput viata sexuala, am facut`o neprotejat, iubitul meu nu a ejaculat in mine. In ziua aceea trebuia sa imi vina menstruatia, dar mi-a venit abia in ziua urmatoare. Sunt sanse sa raman insaarcinata?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Atâta timp cât menstruația a fost prezentă și s-a prezentat normal (cantitate, consistență), nu e cazul să îți faci griji.
Însă mare grijă de acum în colo!
Folosiți prezervativ la fiecare act sexual căci previne atât o sarcină nedorită, cât și apariția unei B.T.S.
Baftă!

| Sophiee a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia nu ai ramas insarcinata.Dar nu te juca cu focul, protejaza-te pe viitor:*

| dia200 a răspuns:

Nu

| Fabian20 a răspuns:

Mai mult ca sigur nu, daca a venit menstruatia e ok, dar mare grija pe viitortongue

| Ioana900 a răspuns:

Nu, nu cred. Daca ti-a venit a doua zi si daca nu a ejacuat in tine, nu!winking O seara buna kiss