| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand mergeti la cumparaturi cu iubi si il prindeti ca flirteaza cu vanzatoarea de la vitrina cu servire asistata?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Cred ca le arunca laptele pe fata laughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Flirtez si eu cu cel mai misto barbat din magazin, in asa fel incat sa observe happy

| Paul754880338 a răspuns:

Intr-o zi o sa scoti un "best seller", doar sa nu renunti! Daca nu te publica nici o editura, noi te asteptam aici sa iti dezvolti ideile.

| PaulCos a răspuns:

Daca "iubi" din cartea ta de povesti este atat de perfect incat poate flirta si prin gaura cheii a vecinei de la parter pana vine liftul aflat la etajul patru, atunci sigur nu mai e nimic de facut, decat impotriva scriitorului, care voalat dar evident nareaza la persoana intai, despre un prieten.

| Marius2001Pop a răspuns:

De ce nu incepi sa scrii foate chestiile astea?
Ar prinde bine pentru oameni ca tine.