| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, atunci cand mergeti la cabana cu gasca si jucati adevar si provocare si trebuie sa soptiti provocarea la un baiat iar pentru ca cei prezenti sa nu auda provocarea trebuie sa mergeti in camera de langa ca sa ii puteti spune conform regulamentului, iar acesta incearca sa va sarute cu forta, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

La cabana? Pe bune? Mai schimbati si voi placa. E vara,mergeti si voi la mare,sex pe plaja,chefuri, strabateti cat mai multe cearseafuri, lasa si tu gravida vreo fata, iei bataie de la parintii ei, faci parnaie laughing

3 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Imi sun avocatul, si incerc sa-l bag la parnaie! (e tentativa de viol)

| Doub a răspuns:

Îl castrez.

| JetBlueJet a răspuns:

Ii dau una in locul ala dintre picioare si cand se apleaca de durere ii mai dau una cu piciorul doar ca de data asta in fata.
Am vazut asta in filme.
Ar fi o oportunitate sa fac asta cuiva.
rolling on the floor