| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când va îl vedeți pe iubitul vostru împreună cu mama lui de mana în oraș, ei va fac cu mana dar nu vin spre voi sa va salute, cum ati gestiona situația?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

L-as trimite la mă-sa sa mănâncelaughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, le fac si eu cu mana inapoi, apoi imi continui drumul, libera si fericita ca pot sa-mi fac singura cumparatuirile, fara sa am in ceafa ochiul soacrei happy

| Sofer a răspuns:

Acel iubit a eșuat în relație.

| LordCristobal a răspuns:

Depinde in ce stadiu e relatia si de circumstante.
Daca ei se grabeau undeva poate nu aveau cum sa se opreasca important e ca au facut cu mana decat sa nu salute deloc.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru LordCristobal):

E vorba de o relație de 5 ani