| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reacționați atunci când ieșiți la un restaurant cu un băiat și el va face următoarea gluma: se oferă sa va tragă scaunul de la masa ca sa va așezati Iar în momentul când voi va. așezati el trage brusc scaunul și cadeți în fund, toată lumea din restaurant e cu ochii pe voi. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Astept sa vina chelnerul, comand un ceai fierbinte, i-l vars in fata, ma ridic si plec.

11 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Probabil i-as zice: Se vede ca IQ ul tau este la fel de mare ca ce ai in pantaloni, si as pleca frumos si elegant.

| Violleta2022 a răspuns:

Ma ridic cat pot de usor de jos si plec.

Cred ca trebuie sa fie ori retardat mintal ori idiot, ca sa faca o asemenea gluma, riscand sa-si piarda definitiv femeia iubita.

| LordCristobal a răspuns:

Cum de ti-a venit in minte intrebarea asta?laughing))
Iti dai seama ca ar urma o rafala de injuraturi de la fata si nici cei din restaurant nu ar rade, cred ca s-ar uita urat baiatul cu pricina.Cred ca exista si riscul ca baiatul sa fie dat afara din restaurant.
Daca i-o faci unui prieten apropiat e amuzant dar ca un baiat sa i-o faca unei fete e cam lipsa de bun simt si lipsa de spirit masculin/cavaleresc.

| Dandinelle a răspuns:

Ahahahah, ii fac si eu o faza de telenovela de ce nu

| ILikeBlackCats a răspuns:

Bro. Nu as iesi cu un nesimtit din asta

| dullcat a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Probabil nici nu exista, ca doar oricum inventeaza el pentru activitate pe aici, mai mereu.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru dullcat):

Nu este nimic inventat

| dullcat a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Aa, atunci e doar o alta zi in care prietenii tai se comporta ca niste babuini, este?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru dullcat):

Ai dreptate

| FindMyName a răspuns:

Nu ar fi frumos din partea lui, dar nici eu nu sunt vreo prințesă sa ma supăr atât de tare încât să îl înjur, să nu mai vorbesc cu el niciodată, doar pentru atât.
L-aș ierta, dar dacă ar mai face asta încă odată, și încă odată, și iarăși...atunci chiar aș stopa treaba

| BonciuTalent a răspuns:

Il mananc