| Cosmina361 a întrebat:

Hey guys, am o "mica" problema. E am fost ceva timp bi dar nu am avut relatie cu o fata, o prietena extrem de buna care e lesbi ma plăcea si mi-a zis acum asta si ca vreau sa fiu cu ea... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea accepta invitatia ei, pentru a-i face atat ei cat si tie pe plac. Doar in urma unei astfel de experiente traite in mod real, vei reusi sa iti dai seama de adevarata ta orientare sexuala. Elibereaza-te de prejudecati in cazul in care exista sau daca te retin. Curaj. Succes!

| Cosmina361 explică (pentru corbulalbrosu):

Sincer, Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

Fa ce iti spune constiinta. Si daca ai pus aici intrebarea inseamna ca undeva in constiinta s-a dat semnal ca ceva nu e in regula cu ceace faci. Fa cum vrei dar orice abatere de la ce zice constiinta duce la depresii

| AliTheo18 a răspuns:

Daca simti atractie pentru ea, incearca, ce ai de pierdut? laughing