| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care m-a facut sa scap azi mancarea pe jos la cantina si sa fac mizerie, toata sala a ras de mine. Baieti, cum reactionati atunci cand mergeti cu iubita la cumparaturi si observati ca ea nu stie cum arata pastarnacul si patrunjelul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-i mult mai jenant sa scapi mancarea pe jos intr-un loc public, unde te stie toata lumea, decat sa confunzi pastarnacul cu patrunjelul, unde nu te stie nimeni happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are internet sa vada pe telefon nu? Stai asa ca am 2 veri care au ajuns sub laba femeii, aia fac tot ce zice tanti, curat, calcat, spalat si gatit, ele stau ca bulibasa in casa lor

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru mgtow):

Verii tai sunt SCLAVII SOTIEI

| mgtow a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Vai si amar de steaua lor

| Catrice a răspuns:

Da parca mâncai mâncare de acasă sau fast food acum ai cantina?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Catrice):

Avem cantina la multinationala noastra

| Lukasssz a răspuns:

Ii arat eu, la baie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legătură are faptul ca ești un neîndemânatic la locul de munca cu faptul ca "iubita "nu se pricepe la recunoașterea legumelor? Asa de mult te-o marcat acest fapt, de nu ai putut fi mai grijuliu, sau ai văzut un fund mai kinky a unei fete și ți-ai pierdut concentrarealaughing
Pai, clar as ajunge la o concluzie ca tipa nu o făcut in viata ei nimic de mâncare, dacă nu cunoaște nici cum arata un pătrunjel, sigur nu mai o fata de "casa " nu ar fi,"o buna gospodina ", din start asta mi ar spune acest lucru despre ea.

| rapandula a răspuns:

Ooo alta poza de profil virginica?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru rapandula):

Da frate iti place?

| rapandula a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Da. Poza mea iti place?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru rapandula):

Respect frate, ma inchin in fata ta