| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati în situația asta critica? Urcati scarile împreună cu iubitul vostru și din greșeală va împiedicați și cadeți pe scări, iubitul în loc sa va ajute sa va ridicați se enervează și începe sa urle " tu împiedicat-o nu te uiți pe unde calci?"Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Îi pun piedică și când cade îi spun și eu: " Tu impiedicatu-le nu te uiti pe unde calci? Ca parca vorbeai de mine mai devreme. "

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu stiu ce e mai tragic.Ca tu inventezi sau ca intr-adevar exista astfel de situatii.:))
https://www.reddit.com/......t/k09gs6j/

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru dullcat):

Repet, nu e nimic inventat

| Hyperion7 a răspuns:

Arunci iubitul între scări, să stea și el împiedicat de podea laughing

| Eireann a răspuns:

Ii povestesc mamei lui ce s-a intamplat. Dupa ce vorbeste maica-sa cu el sigur vine cu flori in dinti sa isi ceara scuze.

| blackann a răspuns:

L-as impinge sa cada si el sa-si sparga dintele din fata in scari.

| anonim3248 a răspuns:

Se întâmplă și la alții ce ai scris.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim3248):

De ce iti injuri ingerasul omule?

| vlllaaddd a răspuns:

O palma iubitului