| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care nu m-a lasat sa ma concentrez la munca, este vorba despre confesiunea colegului meu de birou care iubeste libertatea la fel ca mine. El are o relatie acum dar fosta lui iubita inca este topita dupa el si tin legatura. Motivul despartirii este ca ea voia sa se marite si sa faca copii iar el nu a vrut asa ceva. Ea i-a martustit ca atunci cand ii vine mintea la cap sa se insoare sa o sune ca ea isi lasa actualul sot pentru el. Ce parere aveti de situatia asta?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Sincer-_- acum 20 minute am scăpat de la muncă mai am 2 stați și ajung la mall și intru la mega image merg să-mi iau niște cartofi pai și ulei de masline apoi miau niște nageti și un fanta mare cu struguri și niște dulciuri probabili mi-au niște snikers și chips și cicolată văd eu ce-mi mai iau dulce sa vad dacă are viva cu vanilie și îmi iau

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca fiecare doarne cum isi asterne.
Asadar fiecare este liber sa decida daca prefera sa ramana un labar toata viata, sau sa aiba sex zilnic si sa se bucure de viata normala de familie.

| J0B0MAT a răspuns:

Ea îl iubeşte cu adevărat, dar el nu.

| Lukasssz a răspuns:

Nu frate, noi suntem MONOGAMI.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Lukasssz):

Ce-ai frate? ce ai patit?

| Werrich a răspuns:

Dragostea adevărată merită sacrificiul.

| 1997onur a răspuns:

; ) mersi

Răspuns utilizator avertizat